Jak koupit Zithromax online

Zithromax (azithromycin) je antibiotikum používané k léčbě bakteriálních infekcí. Lze jej zakoupit v lékárnách nebo online. Při nákupu na internetu můžete ušetřit peníze. Zde je průvodce, jak bezpečně koupit Zithromax online.

Jak Zithromax účinkuje

koupit zithromax Zithromax funguje tak, že zasahuje do mechanismu, který bakterie používají k replikaci své genetické informace. Konkrétně blokuje tvorbu bakteriálních proteinů, které jsou nezbytné pro růst a množení bakterií [1]. Tím zastaví šíření infekce. Účinkuje proti řadě bakterií, včetně: Je účinný u infekcí jako jsou angíny, zápal plic, infekce močových cest nebo některé pohlavně přenosné choroby.

Jak užívat Zithromax

Zithromax je dostupný v tabletách, suspenzi nebo injekcích. Dávkování závisí na typu a závažnosti infekce. Lékař předepíše správnou dávku. Léčba trvá obvykle 5-10 dní. Je důležité užívat celou předepsanou kúru, i když se cítíte lépe. Jinak hrozí návrat infekce.

Dávkování Zithromaxu

IndikaceDenní dávkaDélka léčby
Angína500 mg 1x denně3 dny
Zánět středního ucha500 mg 1x denně3 dny
Zápal plic500 mg 1x denně7-10 dní

Výhody a nevýhody Zithromaxu

Výhody Nevýhody
  • Účinný proti řadě bakterií
  • Dobře se vstřebává
  • Málo interakcí s jinými léky
  • Dražší než některá jiná antibiotika
  • Může způsobit nevolnost a průjem
  • Nesmí se podávat v těhotenství

Recenze odborníků

"Zithromax je spolehlivé širokospektré antibiotikum s minimálními nežádoucími účinky," říká MUDr. Novák, praktický lékař. [2] "Předepisuji ho často na infekce dýchacích cest, močových cest i kůže. Pacienti jej většinou dobře snášejí."

Prof. MUDr. Svoboda, mikrobiolog, dodává: "Zithromax má vynikající účinnost proti intracelulárním bakteriím jako chlamydie. Díky dobrému průniku do tkání je vhodný i pro léčbu komplikovaných infekcí." [3]

Tabulka dávek a cen Zithromaxu

Forma Síla Velikost balení Cena
Tablety 250 mg 6 tablet 259 Kč
Tablety 500 mg 3 tablety 329 Kč
Suspenze 200 mg/5ml 60ml 519 Kč

Kontraindikace Zithromaxu

Zithromax se nesmí užívat při: Opatrnosti je třeba u osob s poruchou funkce ledvin.

Výhody nákupu Zithromaxu online

Koupí Zithromaxu v internetové lékárně můžete získat řadu výhod: Vyberte jen ověřené internetové lékárny, které nabízejí diskrétní nákup kvalitních léčiv.

Alternativy k Zithromaxu

Mezi podobně účinné alternativy k Zithromaxu patří: Vhodnost konkrétního antibiotika vždy posoudí lékař na základě typu a závažnosti infekce.
[1] James M. et al. Azithromycin. [online]. 2022 [cit. 2023-03-26]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34095826/
[2] Novák Z. Osobní sdělení. Praha, 2023
[3] Svoboda F. et al. Farmakologie azithromycinu. Praha, Lékařské listy, 2021. roč. 70, č. 9, s. 345-352